Театральне мистецтво
Грай! Танцюй! Твори! Відчуй в собі талант!
Молодша група 6-7 років
Середня група 8-11 років
Старша група 12-16 років
Театрально-хореогафічна школа "Акторко" для дітей та підлітків - це відмінний спосіб формування і вираження ще не сформованого дитячого «Я».
Усі діти талановиті — вони вільні та відкриті новому. Саме в дитинстві людина швидко вчиться, їй легко навчитися не боятися глядачів, виступати перед великою аудиторією, розкрити свій потенціал.
Тому акторська майстерність для дітей — невід'ємна частина загального розвитку.
Хтось побачить себе актором і продовжить рухатися в цьому напрямку, коли виросте, хтось буде використовувати отримані навички в іншій професії та просто у повсякденному житті.

Зрештою, весь світ — це театр!Здійсни свою мрію!
В навчання входить:
- Акторська майстерність
- Сценічна мова
- Сценічна пластика
- Основи вокалу та хореографії
- Постановки вистав
- Участь у фестивалях
Заняття з акторської майстерності розвивають фантазію. Допомагають позбутися страху публічних виступів. Навчають, як приховувати чи проявляти емоції перед глядачами, як перевтілюватися на сцені, створюючи різноманітні образи.


«Акторко» розвиває у дитини: пластику, мову, уважність, впевненість у собі. Навчає дітей працювати в команді та розвиває людські якості підтримки та допомоги .
Під час заняття танцями ми розвиваємо у дошкільнят почуття ритму, музичний слух, культуру руху, гнучкість, пластику, зміцнюємо дихальну, м'язову і серцево-судинну систему дитячого організму, тим самим сприяючи здоровому способу життя дошкільнят. Крім цього йде розвиток дитячої танцювальної творчості.